Historia firmy Nefretete zaczęła się kilka lat temu podczas mojego pobytu w Wielkiej Brytanii. Po raz pierwszy użyłem wtedy ręcznika z prawdziwej egipskiej bawełny. I jakby to zabawnie nie zabrzmiało – zakochałem się. Do tej pory nie zwracałem uwagi na jakość - w końcu ręcznik to ręcznik. Różnica okazała się tak kolosalna, po raz pierwszy w życiu wytarłem się czymś, co było naprawdę miękkie, bardzo chłonne. Wtedy stwierdziłem, że muszę je przywieść do Polski. Na początku nikt nie chciał uwierzyć w mój pomysł. Właściciele hurtowni, których odwiedzałem twierdzili, że ten produkt się nie przyjmie, często słyszałem: „Polakom wystarczą zwykłe ręczniki, o gramaturze 400-500 gram. Ręczniki Nefretete są za grube, przypominają koce”. Na szczęście znaleźli się też tacy, którzy uwierzyli, że warto zainwestować w wysokiej jakości produkty. I tak się zaczęło.

Dzisiaj mam przyjemność dostarczać na polski rynek najgrubsze i najlepszej jakości ręczniki. Zarówno te wyprodukowane ze 100% bawełny egipskiej, jaki i te z domieszką włókna bambusowego. W naszej ofercie mamy ręczniki o gramaturze 620, 700 i 800 gram.

Wszystkie partie towaru są nieustannie kontrolowane przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi. Ręczniki Nefretete jako jedyne w Polsce posiadają certyfikat wydany przez CEA (Cotton Egypt Association) potwierdzający że nasze produkty wykonane są wyłącznie w 100% z oryginalnej bawełny egipskiej.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą ręczników

Właściciel